برای عضویت در خبرنامه وبلاگ ایمیل خود را وارد کنید:جستجوی وب جستجوی وبلاگ


برای خود مباح می شمارند و برای ملت حرام


هنوز چند هفته ای بیشتر، از حضور احمدی نژاد در مراسم افتتاحیه المپیک آسیایی دوحه و حظ بردن او از تماشای رقص رقاصگان لطیف آن صحنه نمی گذرد که اینبار خبر حظ معاون احمدی نژاد از رقص رقاصگان زیباروی ترک شنیده می شود. خبری که همچون ماجرای رقص دوحه براحتی نمی توان انکار کرد چرا که اینبار فیلم آن نیز منتشر شده است.

اصل خبر را می توانید از اینجا بخوانید.

لینک دانلود فیلم ها : 1 2 3

در مورد رحیم مشاعی ، معاون احمدی نژاد، چند نکته رو می گم که کمی با سابقه او آشنا شوید. رحیم مشاعی در زمانی که احمدی نژاد شهردار تهران بود، مدیریت امور فرهنگی هنری شهرداری تهران را بر عهده داشت و بعد از ریاست جمهوری احمدی نژاد، به سمت معاونت احمدی نژاد و ریاست سازمان گردشگری و میراث فرهنگی ارتقاء یافت. از جنجالی ترین خبرهایی که در مورد مشاعی می توان اشاره کرد، ادعایی است که او در مصاحبه ای با یکی از خبرنگاران خارجی در مورد عدم لزوم رعایت حجاب توسط گردشگران خارجی در ایران، کرده بود و در ادامه در پاسخ به این سوال که پس چرا همه گردشگران خارجی در ایران از حجاب استفاده می کنند، آن را نوعی احترام به عقاید ایرانیان توسط گردشگران شمرده بود. این ادعا در همان زمان به شدت مورد انتقاد قرار گرفت ولی به نحوی تکذیب شد.

به هر حال گویا احمدی نژاد و یارانش اینچنین صحنه هایی را برای خود مباح می شمارند و برای ملت حرام.پی نوشت:
به گزارش ايرانيوز، نيمه شب گذشته ميثم زمان آبادي( مدير عامل) و محمد رضا زمرديان(سردبير سياسي ) به دليل انتشار اخبار مربوط به حضور معاون رئيس جمهور در يكي از برنامه هاي كشور تركيه، از سوي حفاظت قوه قضاييه بازداشت شدند.


لینک ثابت | |
نوشته: FRH ساعت 4:53 AM تاریخ: Thursday, December 28, 2006استفاده از مطالب این سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.Copyright © 2005-2006
Design by: FRHweb