برای عضویت در خبرنامه وبلاگ ایمیل خود را وارد کنید:جستجوی وب جستجوی وبلاگ


آقایون، کمی قطعنامه را جدی تر بگیرید و دست از عوامفریبی بردارید

ما فکر می کردیم فقط خودمون هر از گاهی کارهای زرد انجام می دیم اما نگو خیلی ها گوی سبقت رو از دیگران ربودند. به لینک خبری زیر از سایت انتخاب نگاه کنید تا خودتون ببینید شدت تیتر زرد رو:

شکایت "ایران" از "حزب الله"

در ضمن هفته نامه تایم تو شماره جدید خودش در آستانه آغاز سال جدید میلادی لیست بهترین فیلم های سال 2006 رو اعلام کرده که فيلم «نامه‌هايي از ايووجيما» به كارگرداني «كلينت ايست‌وود» در رتبه اول قرار گرفته است. بقیه لیست رو از اینجا می تونید ببینید.

در مورد این قطعنامه اخیر علیه ایران هم یک نکته رو ذکر می کنم. مسئولین انرژی هسته ای ایران مدام در رسانه های تبلیغاتی خطاب به مردم ایران اینطور القاء می کنند که هیچ کدام از بندهای این قطعنامه تاثیر چندانی بر ملت و دولت ایران نخواهد گذاشت. بر فرض محال هیچ تاثیری هم نداشته باشد ولی انگار این آقایون یا خودشون نمی فهمند یا مردم نفهم فرض می کنند. عزیز من، این قطعنامه بیشتر از اینکه بخواهد تاثیر ملموسی داشته باشد، برای این صادر شده است که اعلام خطری جدی برای مسئولین باشند تا کمی بخ خود آیند و محتاط تر برخورد کنند نه اینکه آقایان بنشینند و بندهای آن را به لحاظ تاثیرگذاری بررسی کنند.

مطلب دیگر اینکه تصور ما بر این بود که تائید یا رد صلاحیت فقط در انتخاباتی مانند انتخابات ریاست جمهوری و مجلس و از این قبیل چیزها صورت می پذیرد اما انگار دایره تحمل دولت بیش از هر زمان دیگری تنگ تر شده است و حالا برای انتخابات مجلس دانش آموزی نیز شورای صلاحیت تشکیل شده است. با این روند مشخص است که به جایی راه نمی بریم. آخه شورای صلاحیت برای مجلسی که هیچ قدرت اجرایی خاصی ندارد و تنها در حد یک تجمع دانش آموزی است؟؟؟!! اصل خبر را می توانید از اینجا بخوانید.


لینک ثابت | |
نوشته: FRH ساعت 1:14 PM تاریخ: Monday, December 25, 2006استفاده از مطالب این سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.Copyright © 2005-2006
Design by: FRHweb