برای عضویت در خبرنامه وبلاگ ایمیل خود را وارد کنید:جستجوی وب جستجوی وبلاگ


اخلاق جنسی و تعداد فرزندان

همانطور که می دانید، جناب آقای احمدی نژاد، طبق نظریه جدیدی مدعی شدند که دو فرزند نیز برای جامعه ما کم است و جامعه ای مثل جامعه ایران ظرفیت جمعیتی بیش از اینها را داراست.

یکی از شاخه های علم اخلاق، اخلاق جنسی است. اخلاق جنسی گستره بسیاری را در بر می گیرد. یکی از مسائلی که می تواند زیر مجموعه حوزه اخلاق جنسی قرار گیرد، مسئله تولید مثل است. چند سوال اساسی در این مبحث می تواند مطرح باشد.

" آیا به دنیا آوردن یک بچه در یک جهان (کشور) پر از جمعیت، از لحاظ اخلاقی درست است؟" ، " آیا داشتن بچه در حالی که او در فقر و تنگدستی به دنیا خواهد آمد از لحاظ اخلاقی درست است؟" ، " آیا همخوابگی زن و شوهر به نیت بچه دار شدن در حالی که هر دو می دانند آن بچه با فقر بزرگ خواهد شد، از لحاظ اخلاق جنسی درست است؟"

جناب رئیس جمهور، بعد از بیست سال چه جواب اخلاقی ای برای این کودک که حالا دیگر بزرگ شده است دارید؟ چه جوابی برای این جوان بیکار دارید؟ چه جوابی برای آن پدر و مادر دارید که شاید از روی ناآگاهی و فقط از روی اعتماد به شما، حرف شما را پذیرفتند و حالا شاهد بیکاری و انحراف و نابودی جوان خود هستند؟


لینک ثابت | |
نوشته: FRH ساعت 4:41 PM تاریخ: Thursday, October 26, 2006استفاده از مطالب این سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.Copyright © 2005-2006
Design by: FRHweb