برای عضویت در خبرنامه وبلاگ ایمیل خود را وارد کنید:جستجوی وب جستجوی وبلاگ


شرکتی که یک نفر هم آدرس سایتش را نمی داند

امروز سری به دفتر مرکزی بیمه ایران زدم. کمی در مورد سوء استفاده شرکت های بیمه از ناآگاهی های مشتریان به نفع شرکت با برخی از مدیران بحث کردم. آخر سر که داشتم با مسئول روابط عمومی صحبت می کردم (البته جالب اینجاست که شرکت به آن بزرگی مسئول روابط عمومی و اصولا واحدی به این نام نداشت و رئیس خسارت، بصورت فرمالیته و صوری این مسئولیت را بر عهده داشت) گفت که تمامی قوانین و آئین نامه ها در سایت بیمه ایران وجود دارد و مردم می تواند به همه آنها دسترسی داشته باشند. وقتی گفتم آدرس سایت چیست ، بعد از کمی گفت متاسفانه فراموش کردم در حالی که می توانم قسم بخورم اصلا نمی دانست. خلاصه از تمام مسئولین پرسیدم اما در این شرکت به اصطلاح با حساب کتاب، یک نفر هم پیدا نشد که آدرس سایت را بداند. تازه یکی از روسای بیمه که می گفت اصلا مردم لازم نیست از آئین نامه ها و قوانین اطلاع پیدا کنند.

خلاصه این است وضعیت بزرگترین شرکت بیمه ایران. کارشناسانی بدون هیچگونه تحصیلات آکادمیک. افرادی مسئولیت نشناس. شرکتی که فقط دست گرفتنش خوب است نه دادنش. البته این موضوع در تمام ساختار اداری ما مشهود است.

راستی دیروز هشتمین تولد گوگل، این موتور جستجوی محبوب، بود. گوگل جان با اینکه بعضی الگوریتم هات جای انتقاد داره ولی تولدت مبارک. ایشالا تولد صد سالگی ات.


لینک ثابت | |
نوشته: FRH ساعت 2:35 PM تاریخ: Thursday, September 28, 2006استفاده از مطالب این سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.Copyright © 2005-2006
Design by: FRHweb