برای عضویت در خبرنامه وبلاگ ایمیل خود را وارد کنید:جستجوی وب جستجوی وبلاگ


رمضان و خاطره های نوستالژیک قدیمی

خوب ماه رمضان هم رسید. واقعا چه زود گذشت از رمضان سال گذشته تا این رمضان. راستی رمضان سال گذشته جزء 15 کلمه برتر جستجو شده در گوگل شد.

رمضان رو خیلی دوست دارم. سحرش رو دوست دارم. افطارش رو دوست دارم. همه چیزش رو دوست دارم اما از بعضی چیزا هم چندان خوشم نمیاد.

البته مثل همیشه در کار این آخوندها ماندم که چه می کنند با این ملت. یا کل کشورهای غرب ایران در حلول ماه اشتباه می کنند یا کل کشور های غرب ایران. این یک قضاوت خودخواهانه است ولی قضاوت سوم هم این است که آخوندهای ایران، زبانم لال، چشمشان دچار اشکالاتی است. در صحبتی که با یکی از دوستان داشتیم دیدیم طبق برنامه نجومی Starynight ماه شب گذشته حلول کرده بوده و ما طبق معمول یک روز رمضان را دیر شروع کردیم. اما مگه این آخوندها تو کفشون میره. خوب اصلا نره ، ما رو سننه.

یک درد و دل: هر چی تو این یکی دو روز خواستم در مورد اتفاقات سیاسی روز بنویسم، دستم به نوشتن نرفت. نمی دونم چرا ! ولی فعلا حال نوشته سیاسی تو وبلاگ رو ندارم. باید بگم این وبلاگ بازتاب قسمتی از افکار روزانه منه، توجه کنید تنها قسمتی نه همش، و نباید انتظار داشت همیشه تو یه موضوع و روال بنویسم.


لینک ثابت | |
نوشته: FRH ساعت 1:16 PM تاریخ: Sunday, September 24, 2006استفاده از مطالب این سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.Copyright © 2005-2006
Design by: FRHweb