برای عضویت در خبرنامه وبلاگ ایمیل خود را وارد کنید:جستجوی وب جستجوی وبلاگ


تبریک روز پدر و روز خبرنگار

روز خبرنگار را به همه خبرنگاران عزیز تبریک میگویم و همچنین روز پدر و تولد حضرت علی (ع).

امروز چقدر موضوع برای تبریک گفتن و صحبت کردن در آن موارد وجود دارد.

در مورد حضرت علی یک داستان می گویم:

"روزی مردی بر روی تپه ای تشسته بود و بسیار در فکر فرو رفته بود و با خود کلنجار می رفت تا بدین برسد که چگونه نام علی (ع) را بنویسد. مدتها در این مورد به فکر رفته بود تا بتواند به بهترین وجه عظمت این نام را بیان کند. در همین حال بود که ناگهان صداهای بلندی شنید که چند نفر می گفتند: "یا علی... یا علی ... یا علی ..."
کنجکاو شد که چه موضوعی در میان است که مردمی با این صدای بلند و محکم علی (ع) را صدا می کنند، از تپه بالا رفت تا ببیند صدا از کجاست. وقتی به بالا رسید، دید عده ای که گاری اسب آنها در شن گیر کرده است، برای بلند کردن آن مدام یا علی می گویند. و با خود به این اندیشه فرو رفت که من تنها برای نوشتن نام او مدتهاست در فکر فرو رفته ام در حالی که این مردم برای چنین کار سهلی ، چه راحت نام علی (ع) را می برند."

در مورد روز خبرنگار هم باید بگویم که اولین چیزی که امروز به یادم آمد، واقعه C130 بود که بسیاری از خبرنگاران به سادگی از بین رفتند و آقایان ککشون هم نگزید و بعد از این همه مدت باز طبق معمول تنها عده ای از افراد رده پائین و یا گشته شده در حادثه را مقصر معرفی کرده و چه خون ها که پایمال نشد. آن وقت یک پست در این مورد نوشته بودم که حتما توصیه می کنم بخونیدش.

روز پدر رو هم به همه پدران و پدر خودم تبریک می گویم.

الان هم بدجور خسته هستم وگرنه کلی حرف داشتم در مورد مشکلات خبرنگاران که می سپرم به دوستان خبرنگار دیگه.


لینک ثابت | |
نوشته: FRH ساعت 11:45 AM تاریخ: Monday, August 07, 2006استفاده از مطالب این سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.Copyright © 2005-2006
Design by: FRHweb