برای عضویت در خبرنامه وبلاگ ایمیل خود را وارد کنید:جستجوی وب جستجوی وبلاگ


فوت شعبان جعفری در 28 مرداد

در چند وبلاگی خبر فوت شعبان جعفری که یکی از عوامل دست چندم کودتای 28 مرداد 1332 بود را دیدم. شعبان جعفری، درست در سالروز کودتا، یعنی 28 مرداد درگذشت اما نه در میدان بهارستان تهران که در دیاری غریب در امریکا.

مطلب علیرضا مجیدی در این مورد
یک مطلب هم از فرزانه ابراهیم زاده در مورد شعبان

او هم مرد و نام او به عنوان یک نام ننگین در برابر جنبش ضد استبدادی ایران حک شد. چماق به دستی که بدون چماق از این دنیا رفت. اما افسوس که چماق به دستان امروز، نمی بینند امثال شعبان را که رفتند و چماقشان بر سر خود فرو آمد.

از لینک زیر هم می توانید لینک مربوط به فصلی از کتاب خاطرات شعبان را که مربوط به کودتا است، دانلود کنید. ( مجید زحمت اونو کشیده)
لینک دانلود
------------------------
در ضمن این روزها انگار تب ایجاد سایت و وبلاگ شخصی بالا گرفته است. چند روز پیش وبلاگ احمدی نژاد و حالا هم سایت شخصی حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی. او در قسمتی از زندگینامه خود، هدف از ایجاد این سایت را اینطور بیان می کند:
"با تأكيد بر اين كه ايران بايد به شكوه گذشته خود باز گردد و اين بازگشت جز با سياست هاي صحيح ميسر نخواهد بود بر آن هستم تا تجربيات خود را در اختيار مديران و فعالان و سياستگذاران كشور قرار دهم تا از اين طريق بخشي از بدهي خود به ملت ايران و به انقلاب اسلامي و امام راحل عظيم الشأن (ره) را پرداخت نمايم."

سایت او شامل قسمتهائی مثل ورای نظر، در رسانه ها، فعالیتها و سوابق سیاسی و زندگینامه می باشد که البته قسمت سوابق سیاسی غیر فعال بود.


لینک ثابت | |
نوشته: FRH ساعت 2:19 PM تاریخ: Sunday, August 20, 2006استفاده از مطالب این سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.Copyright © 2005-2006
Design by: FRHweb