برای عضویت در خبرنامه وبلاگ ایمیل خود را وارد کنید:جستجوی وب جستجوی وبلاگ


دانشگاه علم و صنعت

الان تازه یکی دو ساعتی میشه که از تهران بر گشتم و به همین علت هم این چند روزه چیزی ننوشتم.

رفته بودم پیش یکی از دوستام تو خوابگاه دانشگاه علم و صنعت. یکی دو روز اول یه کم دلم گرفته بود آخه به این جور محیط های خوابگاهی عادت ندارم. اما بعدش تقریبا کمی راحت تر شدم. می دونید خوابگاه هر چند بعضی چیزاش خوبه اما خیلی چیزاش هم مزخرفه مثله خواب زیاد و بی نظم و فضای پر از دود سیگار و قلیان و صبح تا شب پاسور بازی کردن بچه ها و بدتر از همه تحمل کردن همه این چیزها به علاوه گشادبازی ها و حرف ها و رفتار های خیلی از بچه ها، در عین انزجار از آنها.

قبلا تو یه پستی فضای خوابگاه رو توضیح دادم که البته باید اونو صد برابر کنید تا به معنای واقعی برسید. البته امکانات خوابگاه اونا خیلی بهتر از خوابگاه زنجان بود.

در ضمن باخبر شدم که انجمن اسلامی دانشگاه علم و صنعت منحل شده و دو سه ماه آخر این ترم تعطیل بوده که یه سری علل سیاسی داشته و یک سری علل اختلاف سلیقه ای بین اعضا و برخی زد و بندها. در انجمن علمی دانشکده ها هم تعدادی مبلغ 20 میلیون تومان از بودجه انجمن رو بالا کشیدند.

در مورد بودجه باید بگم که در مقابل 20 میلیون بودجه ای که انجمن علمی برق علم و صنعت داره، انجمن علمی برق زنجان رو هم داریم که فقط 160 هزار تومان بودجه داره یا بودجه انجمن اسلامی علم و صنعت و زنجان به ترتیب 8 و 3 میلیون است. خوب دیگه معلومه چرا علم و صنعت باید بالاتر باشه دیگه. البته فقط عامل بودجه دخیل نیست اما یکی از مهمترین عوامل است. در ضمن دقت کنید که با اینکه علم و صنعت از لحاظ سیاسی فعال و قوی است اما بودجه انجمن اسلامی آن بسیار کمتر از بودجه انجمن علمی آن است اما متاسفانه یا خوشبختانه در زنجان برعکس است.

ضمنا اگه فرصت کنم حتما تو یه پست در مورد شخصیت های سیاسی دانشگاه علم و صنعت مطلبی می نویسم که تعدادشون کم هم نیست و در حال حاضر بزرگترین آنها از نظر پست و مقام محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور، است که استاد دانشکده عمران دانشگاه علم و صنعت بوده است.


لینک ثابت | |
نوشته: FRH ساعت 3:07 PM تاریخ: Sunday, July 16, 2006استفاده از مطالب این سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.Copyright © 2005-2006
Design by: FRHweb