برای عضویت در خبرنامه وبلاگ ایمیل خود را وارد کنید:جستجوی وب جستجوی وبلاگ


ادامه اعتراضات و تحصنات دانشجویان

اعتراضات و تحصنات دانشجویان دانشگاه های مختلف کشور در مورد توهین روزنامه ایران همچنان ادامه داره. دیروز دانشجویان دانشگاه زنجان در میدان اصلی این دانشگاه تجمع کردند و در پایان نیز بیانیه ای در این زمینه منتشر کردند.

دیروز بازار بزرگ تبریز تعطیل بود. دفتر روزنامه ایران در ارومیه به آتش کشیده شد و در زنجان نیز دفتر این روزنامه سنگباران شد. البته بنده شدیدا با اینگونه اعمال خشونت آمیز مخالفم به نظر بنده یک عده سودجو و فرصت طلب قصد سواستفاده از جو بوجود آمده دارند که باید جلوی آنها را گرفت.

دیروز در اخبار 20:30 وزیر فرهنگ بطور نه چندان شفاف به این موضوع اشاره کرد و گفت که مطبوعات کشور دل مردم را به دست آورند که البته به هیچ عنوان قابل قبول نیست. همچنین امروز طبق اخبار 20:30 در صحن مجلس تعدادی از نمایندگان در این مورد تذکر دادند و باهنر گفت که حتما به این موضوع رسیدگی خواهد شد.

البته همه این مطالب به علت فشار زیادی است که توسط جامعه ترک ایران از جمله دانشجویان به دولت و مجلس وارد شد و آنها مجبور شدند که بالاخره این بایکوت خبری را شکسته و حتی مختصر هم شده به این مطلب اشاره کنند اما باید متوجه بود که همه این حرفها و امید دادن ها برای کنترل اوضاع و فرو نشاندن این اعتراضات است و پس از آن همه این چیز ها با یک عمل ظاهری و کوچک به پایان خواهد رسید لذا باید به این زودیها دست از اعتراض برنداشته و تا رسیدن به تمامی حقوق خود مقاومت کرد.

یاشاسین آنا یوردوم، یاشاسین آذربایجان، یاشاسین بوتون آذربایجان


لینک ثابت | |
نوشته: FRH ساعت 11:15 AM تاریخ: Sunday, May 21, 2006استفاده از مطالب این سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.Copyright © 2005-2006
Design by: FRHweb