برای عضویت در خبرنامه وبلاگ ایمیل خود را وارد کنید:جستجوی وب جستجوی وبلاگ


اعتراض جامعه ترک ایران به توهین اخیر روزنامه ایران

امروز در دانشگاه زنجان، به دعوت جمعیت اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان، جمعی از دانشجویان برای اعتراض به توهینی که همین چند روز پیش روزنامه ایران به جمعیت ترک ایران نموده است، در مقابل دانشکده کشاورزی تجمع کردند و نهایت تاسف خود را از کج فهمی و نافهمی و بی عقلی برخی از افراد مغرض که متاسفانه در مطبوعات و حتی مسئولین دولتی و غیردولتی نیز نفوذ کرده اند، بیان کردند. در ضمن شنیده ام که در دانشگاه تبریز هم به مدت یک هفته دانشگاه به نشانه تحصن تعطیل خواهد بود.

حتی خیلی از فارس زبان ها هم این عمل رو به شدت محکوم کردند. من هم واقعا به سهم خود متاسفم از اینگونه آدم های پست و عقده ای. از هین جا به تموم قومیت های مختلف ایران از جمله ترک ها، کردها، لرها، بلوچ ها، ترکمن ها و حتی فارس ها می گم که این توهین به اونها هم بوده است. ایران با قومیت های خود زنده است و برخی هنوز این چیزها را نمی فهمند.

ترک ها بزرگترین قومیت ایران و شاید میهن دوست ترین آنها هستند و تاریخ گواه این مطلب است. اما انگار برخی نمی خواهند این مطالب را بپذیرند.

به هر حال من نتوانستم اصل مطلب را در سایت روزنامه ایران پیدا کنم ولی مطلب دیگری رو در همین راستا می تونید از اینجا بخونید.

از همه وبلاگنویس های ترک زبان و غیر ترک زبان هم می خوام که نسبت به این مطلب ساکت ننشینند و اگر وبلاگ هم ندارید این مطلب را برای همه دوستان خود بفرستید.


لینک ثابت | |
نوشته: FRH ساعت 12:02 PM تاریخ: Wednesday, May 17, 2006استفاده از مطالب این سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.Copyright © 2005-2006
Design by: FRHweb