برای عضویت در خبرنامه وبلاگ ایمیل خود را وارد کنید:جستجوی وب جستجوی وبلاگ


یک تصمیم و یک سوتی

دوستان امروز یه تصمیمی در مورد زبان نوشتن تو قسمت حرف های خودمونی گرفتم که حتما نظرتون رو بنویسید. اونم اینه که می خوام از این پست به بعد بیشتر نزدیک به زبان نوشتار بنویسم و کمتر از زبون محاوره تو نوشتن استفاده کنم. آخه احساس می کنم یه پدیده ای تو این وبلاگ ها داره اتفاق می افته و اون نفوذ خیلی زیاد زبون محاوره تو وبلاگ ها و بدتر از اون تو جامعه است. و این در طول دوران اصلا واسه زبون فارسی مناسب نیست. حالا شما هم نظرتون رو بنویسید.

مطلب بعدی هم حکایت از سوتی ایه که امروز تو دانشگاه دادم. امروز که ساعت 5:30 کلاس فیزیکم تموم شد بدون معطلی با یکی از دوستام به سمت اتوبوس رفتیم و سوار شدیم و از دانشگاه رفتیم. تو اتوبوس هی به دوستم می گفتم که پس چرا هیچ کی از بچه ها تو اتوبوس نیست؟ اونم می گفت اونا تو اتوبوسه عقبی هستن. ما هم کلی حال می کردیم که چه عجب ما یه دفعه زرنگ شدیم و از همه زودتر اومدیم!!! اما وقتی رسیدیم شهر ( آخه دانشگاه ما چند کیلومتریه شهره ) تازه یه دفعه یادمون اومد که ای دل غافل!! ما یه کلاس دیگه هم تا ساعت 7:30 داشتیم و کلی سوتی دادیم. لابد فردا هم همه کلی بهمون می خندن.

در آخر هم یه مطلب جالب: هیچ می دونید کلمه LOVE مخفف چه کلمه هایی هست؟
1-L : Lake of sorrow به معنی دریاچه غم
2- O: Ocean of tears به معنی اقیانوس اشک ها
3- V: Valley of death به معنی دره مرگ
4- E: End of life به معنی پایان زندگی


لینک ثابت | |
نوشته: FRH ساعت 11:16 AM تاریخ: Sunday, December 04, 2005استفاده از مطالب این سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.Copyright © 2005-2006
Design by: FRHweb