برای عضویت در خبرنامه وبلاگ ایمیل خود را وارد کنید:جستجوی وب جستجوی وبلاگ


محسن رضایی و صندلی داغ

امشب به طور اتفاقی داشتم شبکه دو تلویزیون رو نگاه می کردم که یه دفعه دیدم مهمان امشب برنامه صندلی داغ، محسن رضایی، فرمانده قدیم سپاه، است. با علاقه نشستم نگاه کردم.

این شاید اولین بار بود که یه مسئول واقعا رده بالا بالاخره تو این برنامه شرکت کرده بود و داریوش کاردان کمی به هدفش نزدیکتر شد.

محسن رضایی مثله همیشه با همون ژست آروم و با صدای آرومش که کمتر دیدم تن صداش بالا بره به جز دوران انتخابات ، داشت به سوالات جواب می داد. حرف های زیادی زده شد از جمله در مورد مسائل جنگ و خاطرات اون وقتا، از شهید باکری و حاج همت و صیاد شیرازی و از این چیزا........

در مورد امام هم حرف زدن. اما یه سوالی پرسیده شد که شاید رضایی انتظارش رو نداشت و اون هم ماجرای آقازاده ی گرامش احمد آقا بود. اینکه چرا و چی شد که رفت امریکا و پناهنده شد و چرا اون حرفا رو در مورد مسئولین نظام و از جمله خود محسن زده بود. رضایی هم با شنید این سوال یه لبخند زد( یه لبخند تلخ شاید، شایدم شیرین) ، کمی فکر کرد و بعد هم یه چیزایی گفت در مورد ادامه تحصیل و ناراحتی اعصاب پسرش و تصادف اون قبل از رفتن به امریکا و از این چیزا. که البته خودش هم جواب خودشو داد که گفت اینارو که می گم احتمالا بقیه می خواین بگن توجیه می کنه.!! شما خودتون قضاوت کنید.

ولی معلوم بود که محسن دلش خیلی پر بود. از طرز حرف زدنش معلوم بود که دل پری از این دولت جدید داره. حتما یادتون هست چه جوری تو آخرین روز انتخابات کنار کشید یا در واقع کنارش کشیدن.

شخصا معتقدم این محسن رضایی خیلی حرفای ناگفته از زمون جنگ داره ولی اینکه کی گفته میشه معلوم نیست.


لینک ثابت | |
نوشته: FRH ساعت 11:50 AM تاریخ: Friday, December 02, 2005استفاده از مطالب این سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.Copyright © 2005-2006
Design by: FRHweb