برای عضویت در خبرنامه وبلاگ ایمیل خود را وارد کنید:جستجوی وب جستجوی وبلاگ


قبولی در مهندسی برق مبارک!!!

دیشب بالاخره بغد از مدتها معلوم شد که ما چه کاره هستیم و چه باید بکنیم و نتیجه نهایی کنکور معلوم شد. هر چند چون از قبل نتیجه معلوم بود چندان هیجان انگیز نبود، درست برعکس مرحله اولیه اعلام نتایج که خیلی خوشحال شدم و برام غیر منتظره بود.
خلاصه صبح امروز رفتم پیش یکی از دوستام که اون هم مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت قبول شده بود و دیدمش و بعد یه کمی حرف زدن از این ور و اون ور، با هم رفتیم دبیرستان دوران تحصیل و مدیر و ناظم و یکی دو تا از معلم ها رو دیدیم و یه کم گپ زدیم. دست آخر هم با هم رفتیم سینما، فیلم " بید مجنون" به کارگردانی مجید مجیدی رو دیدیم. خیلی وقت بود می خواستم برم این فیلمو ببینم ولی فرصت نمی شد. فیلم خیلی خوبی بود ولی خوب می تونست خیلی بهتر از این هم باشه و جا داشت بیشتر روش مانور داد ولی در کل خوب بود مخصوصا اون استعاره ای که در مورد مورچه به کار رفته بود که یه دفعه از تاریکی به روشنی می رفت و یه دفعه هم برعکس. خلاصه حتما در این مورد نظر بدید. راستی چند تا از بچه های قدیمی رو هم تو راه دیدم و یه مسیری با هم رفتیم و حرف زدیم.


لینک ثابت | |
نوشته: FRH ساعت 1:22 PM تاریخ: Wednesday, September 14, 2005استفاده از مطالب این سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.Copyright © 2005-2006
Design by: FRHweb